Devamlılık ancak dayanışma ve destek ile sağlanabilir.

Bisiklet ile ilgili konuların gündemde olmasını, bisiklet kullanımının yaygınlaşmasını, bisikletin her ortamdan savunulmasını, bu konuda bir farkındalık oluşmasını, bisiklet kullanıcıları ile alakalı hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtılmasını istiyorsunuz. Ancak tüm bunlar için elinizi cebinize atmak istemiyorsunuz. O zaman yazının geri kalanını okumanıza gerek yok.

Gündeminde sadece bisiklet olan bir platformu desteklemek istiyorum, ne yapabilirim?

– Bisikletizm.com’un yazar sponsoru olabilirsiniz. Platformlar ancak içerik ile beslenirse hayatta kalabilirler. Mesailerinden vakit ayırıp gündemdeki konular üzerinde araştırma yapan, yazı yazan ve fotoğraflarla bu içerikleri zenginleştiren bisiklet yazarlarına (çok şaşıracaksınız biliyoruz) ücret ödüyoruz. Yazar kapasitemizi arttırmak için destek olabilirsiniz. Karşılığında sizin seçeceğiniz kategoride (ulaşım, turizm, ekonomi, yaşam) bulunan yazılara reklam bannerı yerleştiriyoruz.
– Bisikletizm.com’a aylık sponsor olabilirsiniz. Karşılığında firmanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili yazı yayınlama hakkına sahip olursunuz.
– Bisikletizm.com’a yıllık sponsor olabilirsiniz. Platfom anasayfası ve iç sayfalarda logo yerleştirme yazı yayınlama hakkına sahip olursunuz.

Bisikletizm.com iyiki var, ben karşılık beklemeden destek olurum diyorsanız, iyiliğinizin altında kalmaz, mutlaka biz de sizin için bir güzellik düşünürüz.

Neden bir mail atıp (bisikletizm@gmail.com)  bağlantıya geçmiyorsunuz? Belki sizin iyi fikriniz vardır ve bunu birlikte hayata geçirebiliriz.