Skip to main content
Bisikletizm

Pedal çevirdikçe kazandıran GSM operatörü

By 24/10/2014Aralık 6th, 2015No Comments

Dün İtalya’dan bir kampanya haberi geldi: Bisikletlilere Konuşmak Bedava, cep telefonu GSM operatörü CoopVoce’nin yeni tarifesi ile ulaşımda yürümeyi ve bisikleti tercih edenler, bedava konuşma dakikası kazanıyor.

Ayda 7,5 euro ödeyerek 200 dakika konuşma, 200 SMS ve 500 mb internet sahibi olduktan sonra, ViviBici (şimdilik sadece android uygulaması) uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz, bisiklete atlayıp gideceğiniz yere doğru pedal çevirirken her kilometrede bir konuşma dakikası ve 5 mb internet trafiği kazanıyorsunuz.

bedava konuşma

Gerçekten ulaşım için bisikletin kullanıldığını (veya yaya gidildiğini) anlamak için ise hız limiti 1-25 km arasında belirlenmiş. Yani saatteki hızınız 25 km’yi aşarsa dakika kazandırmıyor. cep telefonu uygulaması aynı zamanda, hangi yolu kullandığınızı, ortalama hızınızı kayıt altına alıyor ve ay sonunda kaç km yaptığınızı da görebiliyorsunuz.

bedava konusma gsm

Hadi GSM operatörleri Turkcell, Avea, Vodafone aynı şeyi sizden de bekliyoruz. Potansiyel müşterilerinizin ilgi alanlarını artık anlayın ve uygun ürünlerle gelin bize.

Kaynak: Bikeitalia.it

 http://www.bikeitalia.it/2014/10/23/pedali-telefoni-nuova-offerta-coopvoce/

Pınar Pinzuti

Blogger. Aktivist. Filolog ve Pedagog. Bisikletin dünyayı değiştirebileceğine inanıyor. İnandığı şey için ise gece gündüz çalışmayı çok seviyor.

Yorum yaz